skip to Main Content
 
Powyżej ulotka z 2019 roku 🙂

Drodzy Przyjaciele!

Otrzymaliśmy pozwolenie na budowę domków odosobnieniowych! Jesteśmy przeszczęśliwi 🙂

Dziękujemy bardzo za to, że jesteście z nami – każde Wasze wsparcie czy to w postaci dobrych życzeń, pomocy przy organizacji kursów, czy też darowizn na ośrodek, daje nam energię do dalszych działań!

Teraz nastał czas na kolejny etap i od maja zaczynamy budować domki odosobnieniowe! Będą to 2 niezależne, parterowe domki pod wspólnym dachem. Każdy o powierzchni 34 m2, idealne dla jednej lub dwóch osób. Piękne projekty stworzyła ekipa sangowych specjalistów z całej Polski, a teraz profesjonalna firma budowlana rozpoczyna pracę. Chcemy zdążyć przed zimą i na koniec roku zakończyć budowę.

Gorąco Was zapraszamy do udziału w tym projekcie i do stania się częścią Chotkowa.

Co możecie zrobić?

Po pierwsze, bądźcie z nami, jak na razie wirtualnie i razem wzmacniajmy chotkowskie pole mocy.

Po drugie, trzymajcie kciuki za powodzenie budowy.

Po trzecie, wesprzyjcie finansowo budowę domków odosobnieniowych 🙂 Może jako ośrodek macie nadmiar na koncie i nie wiecie co z nim zrobić? Może indywidualnie dacie radę wpłacić nam jednorazową czy też comiesięczną darowiznę?

Wszyscy razem mamy wielką moc! Dzięki naszej wspólnej szczodrości jesteśmy pewni, że już od zimy 2019 będzie można przyspieszyć swoje liczniki Nyndro, czy też medytować na jidama w Chotkowie, na pięknych Kaszubach 🙂

Co Wy na to? Pomożecie?


Back To Top